Monitoring wizyjny CCTV

Telewizja przemysłowa stanowi odpowiedź na potrzebę stałego monitoringu wizyjnego pomieszczeń i budynków, jaka zrodziła się w ostatnim czasie w wielu firmach i zakładach pracy. Proponowane przez nas rozwiązania zwiększą poziom posiadanych przez Państwa zabezpieczeń i pozwolą na sprawowanie lepszego nadzoru nad mieniem.

Za sprawą systemu CCTV uzyskają Państwo stałą kontrolę danej przestrzeni w jednakowym zakresie, a nie tylko wybranych punktów, jak odbywa się to w przypadku dozoru osobowego. Skuteczność ochrony Państwa obiektów zwiększy się po zastosowaniu nowoczesnych technologii, m.in. systemu dźwiękowego, który informuje pracownika ochrony o ruchu w strefie operowania danego rejestratora, kamer szybkoobrotowych z funkcją śledzenia, opcji odbioru obrazu na ekranie smartfona czy komputera zlokalizowanego poza nadzorowanym budynkiem.

Monitoringiem wizyjnym zajmujemy się kompleksowo: projektujemy, dostarczamy sprzęt, wykonujemy okablowanie, montujemy, uruchamiamy i serwisujemy. By jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania w zakresie zabezpieczeń i dozoru mienia, doradzimy indywidualne rozwiązania, które uwzględnią też Państwa możliwości finansowe.

AKTUALNOŚCI